Dzień Rodziny

Dzień Kapci

We wtorek 16 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej w Rakowie-Boginiach odbył się ,,Dzień Kapci” zainicjowany przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia uczniowie zamiast szkolnego obuwia założyli na stopy domowe kapcie, klapki, bambosze czy też laczki. Szczególnie urocze były pierwsze przerwy, gdy pojawiali się coraz to nowi modele i modelki prezentujący swoje domowe obuwie. Niektóre kapcie zostały powitane gromkim śmiechem i radością, co sprawiło niewątpliwą przyjemność ich właścicielom. Ten dzień należał do bardzo przyjemnych.

Turniej Czytelniczy

12 maja nasze uczennice wzięły udział w Międzyszkolnym Turnieju Czytelniczym ph. ,,Za bramą mrocznego rezerwatu".

W barwach biało-czerwonych

W odpowiedzi na apel Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Zarządu Rodziny Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej nasza szkoła wzięła udział w projekcie ,,W barwach biało-czerwonych".

Prezentacja ,,W barwach biało-czerwonych".

Apel z okazji Świąt Wielkanocnych

Ferie na sportowo

Choinka Noworoczna

21 stycznia 2017 r. odbyła się w naszej szkole Choinka Noworoczna. Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej.

Pokaz historyczny

10 stycznia w naszej szkole odbył się pokaz historyczny przygotowany przez grupę artystyczną HEFAYSTOS. Relację z pokazu można zobaczyć tutaj.

Spotkanie z policją

Podczas spotkania pracownicy policji przedstawili naszym uczniom główne zasady bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw. Mówili również o zagrożeniu związanym z czadem.

Konkurs Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych

Nasi uczniowie zostali wyróżnieni w III Konkursie Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych. Zdjęcia uczniów i ich szopki można zobaczyć tutaj.

Spotkanie opłatkowe i Jasełka Bożonarodzeniowe

19 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe oraz Jasełka Bożonarodzeniowe. Informację na temat tego dnia można zobaczyć tutaj.

Wyjazd do Łomży

14 grudnia 2016 r. uczniowie klas II-VI naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Łomży. W programie wycieczki znalazł się spektakl teatralny pt.:,,Wilki i koźlęta" oraz wizyta w Muzeum Północno-Mazowieckim w Łomży.

Więcej informacji na temat wyjazdu można przeczytać tutaj.

Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Informację na temat tego dnia można zobaczyć po kliknięciu.

Spotkanie z Misjonarzem

22 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie z misjonarzem ks. Romanem Rusinkiem SAC

Więcej informacji na temat spotkania można przeczytać tutaj.

Wszystkie szkoły ratują pszczoły.
Nasi uczniowie na warsztatach pszczelarskich
w ŁPKDN.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej.

Wizyta w schronisku dla zwierząt

W NASZEJ SZKOLE

ROZPOCZĘCIE ROCZNYCH ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną - uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi szkoły na MSZĘ ŚWIĘTĄ, która rozpocznie się dnia 1 września 2016 r. o godzinie 9:00.

Bezpośrednio po mszy świętej około godziny 9:45 nastąpi UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROCZNYCH ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH